Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі.

month3 28, 2016
Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі.

Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі

Ступінь забруднення води досить відчутно різниться від міста до міста. Тому якщо ви бажаєте, щоб у вас завжди була якісна, чиста вода, варто почати з попереднього етапу вибору фільтра.

Це означає визначити, з якою саме метою ви купуєте фільтр. В ідеалі - за допомогою аналізу (найкраще - лабораторного, при відсутності такої можливості можна зробити його в домашніх умовах) з'ясувати, від яких домішок необхідно очищати воду в вашому населеному пункті. Лише після цього можна вибрати ідеальну очисну систему, яка дозволить щодня отримувати кристально чисту питну воду без жодних домішок.

Залежно від складу і обсягу споживаної води, ринок очисних систем пропонує вибір між глечиком фільтром, насадкою на кран, а також багатокомпонентної системою очищення. У будь-якому випадку, вибираючи для квартири фільтр очищення води, обов'язково звертайте увагу на такі фактори:

• Ефективність очищення. Дізнайтеся в інструкції виробника, які домішки можна видалити за допомогою цього засобу, а які не можна.

• Який саме спосіб фільтрації застосовується в системі.

• Ретельно перевірте не тільки вартість самого фільтра, але і його витратних матеріалів, так як в них може ховатися основна стаття наступних витрат.

Кому підходить фільтр глечик типу?

Через невисоку вартість фільтри-глечики здаються найбільш привабливим вибором. Але треба мати на увазі, що корисні вони переважно тим, у кого з крана тече вода в цілому хорошої якості.

Фільтри-глечики допоможуть:

·  скоротити вміст хлору в воді;

·  істотно зменшити число іонів заліза і міді;

·  скоротити (але не повністю усунути) жорсткість водопровідної води;

·  видалити механічні домішки.

Звичайно, фільтри різних виробників будуть мати істотні відмінності за ступенем позбавлення від різного роду домішок. Плюс провідні компанії зазвичай випускають версії фільтрів, які націлені на вирішення специфічних проблем з очищенням води.

Плюси фільтрів глеків:

·  доступна вартість;

·  простота у використанні;

·  легкість введення в експлуатацію.

Але також варто брати до уваги їх мінуси:

· обмежений термін служби картриджа;

· відсутність можливості регенерації фільтруючого компонента;

· недостатньо високий рівень очищення.

Фільтр-глечик ідеально підійде тим, хто часто міняє місце проживання або з яких-небудь причин не може дозволити на даний момент вкластися в більш дорогі і погано піддаються транспортуванні системи для очищення води - наприклад, орендують знімні квартири.

Альтернатива глечик Фільтр - насадка на кран

За ступенем очищення і фільтрується, домішкам ці компактні фільтри схожі з глечиками. Вони теж позбавляють воду від хлору, а також механічних домішок. Подібно фільтрам-глечиків, ці системи можуть спеціалізуватися на певних видах домішок. Фільтри-насадки на кран на основі іонообмінних смол усувають солі жорсткості, алюміній, залізо, важкі метали. А системи з активованим вугіллям видаляють фенол, органічні сполуки, мікроорганізми і бактерії.

На відміну від фільтрів-глечиків, деякі з насадок на кран на іонообмінних смолах дають можливість регенерації фільтруючого компонента.

Фільтр-насадка на кран надає такі переваги: ​​

·  компактність;

·  простота у використанні;

·  гарна якість очищення;

·  легкість монтажу.

Але потрібно брати до уваги, що:

· фільтр-насадка на кран не позбавляє від всіх домішок;

· термін служби фільтруючого компонента (при відсутності можливості регенерації) обмежений, і часте придбання витратних матеріалів може бути витратним.

В середньому, при скромній вартості фільтрів-насадок, ціна літра очищеної води буде дорожче, ніж при застосуванні мембранних систем на основі зворотного осмосу. А чистота води - безсумнівно, гірше.

Багатокомпонентні системи для очищення води в квартирі - найбільш ефективний засіб

Якщо забруднення водопровідної води висока, краще багатоступеневих систем немає нічого. Велика частина цих систем працюють на основі зворотноосмотичної мембрани. Багатоступінчасті системи, що не мають зворотного осмосу, також досить ефективні і дійсно перевершують як насадки на кран, так і глечики фільтри. Але і їх потужності не завжди вистачає. Наприклад, в разі дуже високої жорсткості води без зворотного осмосу проблему не вирішити.

Плюси багатоступеневих систем для очищення води в квартирі:

·  висока якість очищення;

·  усунення практично всіх видів домішок у водопровідній воді.

Мінуси:

· висока ціна;

·  об'ємні габарити;

·  складність монтажу;

· невелика продуктивність;

· дорогі витратні матеріали.

Деякі споживачі вважають недоліком занадто високий рівень очищення води системами на основі зворотного осмосу, тобто вода стає дистилятом, позбавленим яких би то ні було мінеральних речовин. Вирішити цю проблему допоможуть фільтри з мінералізатором, який наситить воду усіма необхідними нашому організму речовинами.

Чи варто встановлювати в квартирі фільтр для технічної води?

Потрібно враховувати, що не завжди вийде вирішити проблему за допомогою одного фільтра. Трапляється, що доводиться підбирати різні фільтри для очищення води в квартирі: один - для питної води, а інший - для технічної.

Фільтр грубої очистки призначений для фільтрації всього обсягу води, що надходить в ваш водопровід. Така попередня очистка захистить як сантехніку, так і побутову техніку від утворення відкладень або накипу. Крім того, груба очистка водопровідної води допомагає збільшити ресурс витратних матеріалів системи очищення питної води, встановленої в квартирі.

За відсутності фільтра для технічної води можуть знадобитися окремі фільтри для побутової техніки, такої як газова колонка, пральна або посудомийна машина. Виробники техніки окремо прописують необхідні вимоги до жорсткості водопровідної води в інструкції, і якщо у вашому будинку вона вище, необхідно встановлювати фільтр безпосередньо перед побутовим приладом.

Отже, перш ніж приступити до підбору ідеального фільтра для очищення води в квартирі, необхідно визначитися як з якістю, так і обсягом споживаної води. Для великої родини з високим споживанням кращим вибором буде стаціонарна очисна система. А якщо ви потребуєте в невеликих обсягах води, або часто міняєте місце проживання, то фільтр-глечик стане ідеальним варіантом.

Share

text_related

Солодка газована вода або чиста вода? Солодка газована вода або чиста вода?

"З настанням тепла все частіше хочеться пити. Що найкраще втамовує спрагу? Звичайно, це чиста вода! На жаль - пити чисту воду для багатьох не увійшло в звичку, і заміну їй знаходять в газованих солодких напоях. Але, команда  Аквакут заклика..."

Важливість чистої води для розвитку дітей і як навчити чадо пити більше? Важливість чистої води для розвитку дітей і як навчити чадо пити більше?

"Про важливість чистої питної води для людини не знає тільки ледачий. Але ще більш важливу роль вода відіграє для дитячого організму. Природно, як у дорослого, так і дитини, недолік води може негативно позначитися на самопочутті в цілому. ..."

Питна вода - якою вона має бути? Питна вода - якою вона має бути?

"Вода ... як багато в цьому слові! Все живе на землі прямо залежить від води! Життя на нашій планеті просто неможливо уявити без цього звичного кожному з дитинства елемента. Водою покрита більша частина суші, і людина на 70% складається з води! Голов..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good