Фильтры

Набір Аква Кут 106 Універсальний-Бактерицидний

Модель: 22306

Даний набір є одним з найкращих і затребуваних наборів. Активний картридж FCСBKDF з двокомпонентної засипанням - активоване вугілля і унікальний продукт KDF®-55 створений спеціально для очищення води від сірководню, вільного хлору, миш'яку і важких металів.
Фільтруючі компоненти KDF®-55 являють собою очищені сплави цинку і міді. Ці сплави знижують вміст забруднювачів у воді шляхом окислювально-відновних хімічних реакцій, що йдуть завдяки різниці електрохімічного потенціалу між різними хімічно чистими металами.
Активоване вугілля видаляє органічні забруднення, а KDF®-55 обмінює свої електрони на електрони забруднюючих речовин і перетворює їх в нешкідливі компоненти, наприклад хлор в хлорид. Обмін електронів в окислювально-відновному процесі створює електролітичне поле, яке більшість мікроорганізмів не можуть витримати. Так само можуть утворюватися гідроксильні радикали і перекису, які заважають мікроорганізмам вільно функціонувати.
KDF®-55 створює несприятливе середовище для росту бактерій, збільшуючи термін служби і покращуючи робочі властивості активованого вугілля.
Важкі метали в питній воді - суттєва загроза для здоров'я. KDF®-55 може видалити до 98% розчинних у воді ртуті, нікелю, хрому, і інших важких металів.
Вхідний в комплект картридж FCPP видаляє зважені частинки (піщинки, бруд, іржу і т.п.) утримує розміром 5? М. Картридж FCCBL дозволяє видалити хлорорганічні сполуки, покращує смак і запах води. Високоефективно затримує до 98% цих сполук
Переваги набору:
- видаляє механічні забруднення (піщинки, бруд, іржу і т.п.);
- знижує жорсткість води;
- знижує запах сірководню;
- видаляє важкі метали;
- знижує концентрацію заліза;
- видаляє металевий присмак і запах води;
- видаляє органічні забруднення;
- видаляє до 99% вільного хлору;
- покращує смак і запах води.

594грн
Специфікація
Исходная вода:
холодная
Пористость мкм:
5
Рабочая температура (град):
2-38
Размер (дюйм):
2,5х10
Снижение давление (бар)
0,2-0,4
Удаление механических загрязнений
да
Удаление органических загрязнений и хлора
да
Частота замены картриджа (месяцы):
3-6
Число стадий очистки:
3
Відгуки (0)
Рейтинг Погано Добре