Питна вода - якою вона має бути?

month9 03, 2017
Питна вода - якою вона має бути?

Вода ... як багато в цьому слові! Все живе на землі прямо залежить від води! Життя на нашій планеті просто неможливо уявити без цього звичного кожному з дитинства елемента. Водою покрита більша частина суші, і людина на 70% складається з води! Головний мозок, печінка не можуть функціонувати нормально, якщо людина просто відчуває спрагу. Навіть кістки на 20% складаються з води! За нашими артеріях, венах, лімфатичних вузлів рухається рідина, основа якої - ВОДА! Вода в організмі скрізь - слина, шлунковий сік, вміст кишечника, сеча, піт, сльози - все це вода. Всі ми знаємо, що буквально кілька днів без води стають смертельними для людини, саме тому ми відчуваємо спрагу і хочемо пити - щоб жити!


Якими характеристиками володіє чиста вода?


Вода в різних куточках планети і з різних джерел має неоднаковим складом і характеристиками, і іноді може бути непридатною для вживання, і навіть більше того - небезпечної для життя. Щоб жити довго і бути здоровим, вкрай важливо пити чисту воду. Якою ж має бути чиста питна вода?

Звичайно, кожен з нас має чітке поняття, якою має бути питна вода:


 • Прозора, а не каламутна;
 • Чистий, без видимих ​​домішок і бруду;
 • Без запаху;
 • З нейтральним приємним смаком.

Ці органолептичні властивості і дитині зрозумілі, хто ж буде пити воду з піском, яка до того ж неприємно пахне? Який не повинна бути питна вода, якщо вона відповідає всім вищевказаним показникам?


 • Вода не повинна бути дистильованої - в ній геть відсутні мінерали, які повинні міститися у воді і поповнюватися в нашому організмі;
 • Вода не повинна бути газованої!

  Але, крім цього вода також повинна володіти деякими іншими характеристиками, які неможливо побачити або понюхати без спеціальних проб та лабораторних досліджень. Наприклад:


 • Жорсткість води не більше 7 ммоль / л, саме така вода вважається придатною. Більш висока жорсткість становить небезпеку організму (про жорсткість води ми писали раніше );
 • У воді не повинно бути хвороботворних бактерій і вірусів;
 • Хімічні домішки у воді відсутні;
 • Кількість корисних мінералів питної води не більш 1 г / л;

Провівши спеціальні аналізи, ви отримуєте розшифровку якості води, яку споживаєте. Це може бути вода з крана, колодязя або свердловини, покупна вода. Щоб ви були впевнені, що п'єте правильну питну воду, встановіть в своєму будинку фільтри для води. Правильно підібравши фільтр, ви отримаєте правильно структуровану воду, з оптимальним мінеральним складом, з оптимальним кислотно-лужний баланс, смачну і корисну! 

Share

text_related

Пити воду - корисна звичка. Як привчити себе випивати норму? Пити воду - корисна звичка. Як привчити себе випивати норму?

"Навіть незважаючи на те, що кожен знає про необхідність пити більше води, не завжди виходить випивати свою норму. Особливо в холодний період часу, коли хочеться пити більше гарячого чаю, а не простої води. Як же навчиться виконувати норму, тим са..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

«Аква-Терм Киев» «Аква-Терм Киев»

"«Аква-Терм Киев» – уникальное четко сегментированное отраслевое событие для всей Восточно-Европейской HVAC индустрии. Ведущие мировые бренды ежегодно выбирают выставку «Аква-Терм Киев» для вывода на рынок новых продуктов. В 2016 году, на выста..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good