А ви все ще купуєте бутильовану воду?

month11 21, 2017
А ви все ще купуєте бутильовану воду?

Вода в пластикових пляшках - це, безумовно, дуже цікава. Пластикові пляшки різного об'єму стали невід'ємною частиною щоденного життя людини. Але, важливо розуміти, що бездумне використання такого матеріалу як пластик, може завдати непоправної шкоди людині і навколишньому середовищу. Усвідомлюючи серйозність проблеми важливо скоротити споживання пластика в домашніх умовах. Зробити це дуже просто - перестаньте купувати бутильовану воду! Але, як убезпечити свою родину від забрудненої води , яка тече з централізованого водопроводу? Відповідь ще простіше - просто встановити в своєму будинку або квартирі фільтр для води! Вам просто не потрібні будуть все підлогу літрові, літрові і багатолітрові пляшечки і бутлі. А якщо вони вам не потрібні, то ви їх не викине ні в сміття, ні на узбіччя. Тим самим кожен з нас, встановивши вдома фільтр не просто забезпечує свою сім'ю чистою водою, але і вносить свою, хай і невелику, але важливу лепту в захист навколишнього середовища.


Фільтри для води допомагають вам контролювати якість води! Наприклад, хочете, щоб у вашому домі була максимально чиста, корисна і смачна вода? Встановіть багатоступінчастий фільтр зворотного осмосу з мінералізатором ! Вода у вашому водопроводі не потребує потужної очищенні? Вам може підійти навіть звичайний фільтр глечик !


Завдяки змінним картриджам ви самостійно зможете контролювати ступінь очищення води. Так, зрозуміло, що чистий і новий картридж буде максимально очищати воду. Але кожен картридж має свій вік, і після закінчення терміну служби його необхідно замінити. Тобто, для того щоб в вашому домі була чиста вода вам не потрібні пляшечки, вам потрібен фільтр і регулярна зміна картриджа!


Не можна забувати, що пластик виділяє в воду шкідливі речовини. І це не казки і не вигадки, це науково доведений факт! Особливої ​​шкоди завдає воді нагрітий пластик. Наприклад, полежала пляшка в машині, нагрілася. Більше таку воду пити не можна! А ще одна дуже незрозуміла дивина наших людей - вони постійно наливають воду в пластикові пляшки, при цьому використовуючи одну і ту ж пляшку неодноразово. Запам'ятайте, пластикова пляшка - це одноразова місткість, яка може нести шкоду вам, вашим дітям і всьому людству!

Встановлюйте фільтри, ваш організм і вся планета скаже вам спасибі! 

Share

text_related

Як працюють композитні колони? Як працюють композитні колони?

"Як працюють і навіщо потрібні композитні колони? Завдяки невисокій вартості в поєднанні з високою міцністю, корпуси фільтрів з композитного пластика користуються великою популярністю при виготовленні засипних фільтрів для очищення води я..."

Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого? Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

"У нашій країні всіх привчають з самого дитинства, що сиру воду з-під крана пити МОЖНА! Мовляв це шкідливо, в ній багато хлору, і т.д. Тому ми кип'ятимо і фільтруємо, фільтруємо і кип'ятимо. Так, насправді, навіть без лабораторних аналізів нескладно ..."

А ви все ще купуєте бутильовану воду? А ви все ще купуєте бутильовану воду?

"Вода в пластикових пляшках - це, безумовно, дуже цікава. Пластикові пляшки різного об'єму стали невід'ємною частиною щоденного життя людини. Але, важливо розуміти, що бездумне використання такого матеріалу як пластик, може завдати непоправної ш..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good