А ви все ще купуєте бутильовану воду?

month11 21, 2017
А ви все ще купуєте бутильовану воду?

Вода в пластикових пляшках - це, безумовно, дуже цікава. Пластикові пляшки різного об'єму стали невід'ємною частиною щоденного життя людини. Але, важливо розуміти, що бездумне використання такого матеріалу як пластик, може завдати непоправної шкоди людині і навколишньому середовищу. Усвідомлюючи серйозність проблеми важливо скоротити споживання пластика в домашніх умовах. Зробити це дуже просто - перестаньте купувати бутильовану воду! Але, як убезпечити свою родину від забрудненої води , яка тече з централізованого водопроводу? Відповідь ще простіше - просто встановити в своєму будинку або квартирі фільтр для води! Вам просто не потрібні будуть все підлогу літрові, літрові і багатолітрові пляшечки і бутлі. А якщо вони вам не потрібні, то ви їх не викине ні в сміття, ні на узбіччя. Тим самим кожен з нас, встановивши вдома фільтр не просто забезпечує свою сім'ю чистою водою, але і вносить свою, хай і невелику, але важливу лепту в захист навколишнього середовища.


Фільтри для води допомагають вам контролювати якість води! Наприклад, хочете, щоб у вашому домі була максимально чиста, корисна і смачна вода? Встановіть багатоступінчастий фільтр зворотного осмосу з мінералізатором ! Вода у вашому водопроводі не потребує потужної очищенні? Вам може підійти навіть звичайний фільтр глечик !


Завдяки змінним картриджам ви самостійно зможете контролювати ступінь очищення води. Так, зрозуміло, що чистий і новий картридж буде максимально очищати воду. Але кожен картридж має свій вік, і після закінчення терміну служби його необхідно замінити. Тобто, для того щоб в вашому домі була чиста вода вам не потрібні пляшечки, вам потрібен фільтр і регулярна зміна картриджа!


Не можна забувати, що пластик виділяє в воду шкідливі речовини. І це не казки і не вигадки, це науково доведений факт! Особливої ​​шкоди завдає воді нагрітий пластик. Наприклад, полежала пляшка в машині, нагрілася. Більше таку воду пити не можна! А ще одна дуже незрозуміла дивина наших людей - вони постійно наливають воду в пластикові пляшки, при цьому використовуючи одну і ту ж пляшку неодноразово. Запам'ятайте, пластикова пляшка - це одноразова місткість, яка може нести шкоду вам, вашим дітям і всьому людству!

Встановлюйте фільтри, ваш організм і вся планета скаже вам спасибі! 

Share

text_related

Цікаві, а головне корисні факти про воду Цікаві, а головне корисні факти про воду

"Цікаві факти про воду Вода - саме звичне для нас речовина. Щодня ми п'ємо, готуємо, стираємо і поливаємо. Ми знаємо, що кожен з нас на 70% складається з води, що без неї людині не прожити і 3 днів, ми знаємо, що закипає вода при 100 ° С, а замерзає при 0 °..."

Вода, що це? Вода, що це?

"Вода (Н2О) - речовина наскільки звичне, настільки і незвичайне. Академік Вернадський писав: «Вода стоїть осібно в історії нашої планети. Немає природного тіла, яке могло б зрівнятися з нею за впливом на хід основних, найграндіозніших геологічних ..."

Солодка газована вода або чиста вода? Солодка газована вода або чиста вода?

"З настанням тепла все частіше хочеться пити. Що найкраще втамовує спрагу? Звичайно, це чиста вода! На жаль - пити чисту воду для багатьох не увійшло в звичку, і заміну їй знаходять в газованих солодких напоях. Але, команда  Аквакут заклика..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good