Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують?

month10 25, 2017
Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують?

За статистикою, яку вивела всесвітня організація охорони здоров'я, близько 80% хвороб (тільки вдумайтеся!) Викликані водою, а точніше її поганою якістю. {C}{C}І на жаль, це не наші вигадки, така реальність. Тому, на сьогоднішній день жителі нашої країни, а також сусідніх країн, в кранах яких тече аж ніяк не джерельна вода, все частіше замислюються про можливість забезпечення себе і своєї сім'ї якісною питною водою, а значить і здоров'ям.

Найбільш зручним і практичним рішенням в такому випадку є установка фільтр а в своєму будинку або квартирі.

За останній час в світі фільтрів з'явилися & nbsp; фільтри зворотного осмосу . Вони завоювали величезну популярність і вважаються найбільш досконалими. Як вони працюють ми вже писали в одній зі статей нашого блогу " Як працюють фільтри зворотного осмосу ", сьогодні ж ми подивимося, де актуально їх застосування.

Завдяки зворотноосмотичної мембрані такий фільтр здатний очистити 99% всіх домішок і забруднень. З води йдуть всі неприємні запахи, пісок, а також хвороботворні віруси і бактеріі.Благодаря високу ефективність зворотноосмотичної системи, такі фільтри використовуються не тільки в будинках і офісах, але також і в кафе і ресторанах, і на промислових підприємствах з великим обсягом споживання води.


 • Так, наприклад, система зворотного осмосу вбудовується в настільні фільтри. Наприклад, осмос настільний з помпою дозволяє використовувати даний фільтр в водопровідних системах зі зниженим тиском води. Його зручно використовувати в офісах, в домашніх умовах.

   

 • Також для побутових і офісних цілей прекрасним рішенням буде  диспенсер з вбудованим осмосом. Він підключається до системи водопостачання, ефективно очищаючи водопровідну воду, роблячи її придатною для пиття і приготування їжі. Таке сучасне пристрій може бути оснащений функцією сигналізації, яка вчасно попередить про зміну картриджа, спрацює при витоку води. Також є функція блокування від дітей, яка дозволить заблокувати кнопки гарячої води. Єдиним мінусом таких фільтрів для дому та офісу можна назвати їх відносна неквапливість. Для того, щоб трохи прискорити процес очищення води фільтром зворотного осмосу, вони оснащуються накопичувальними баками з різною місткістю.

   

 • Крім побутових і офісних фільтрів зворотного осмосу, представлені фільтри для великих підприємств, наприклад, для кафе чи ресторанів. Наприклад, осмос з помпою, манометром, електронним контролером і баком на 45 літрів прекрасно підійде для невеликого кафе.


 • Промислові фільтри зі зворотним осмосом відрізняються високою продуктивністю, і здатні очистити 0,5 тонни води на годину, і навіть більше 

 

 • Не тільки про людей, а й про тварин подбали виробники фільтрів, а точніше про риб, для яких вода є середовищем існування.  Зворотний осмос для акваріума  дозволить вашому підводного світу жити в по-справжньому чистій воді.

   

Сьогодні у кожного є можливість пити чисту воду. Встановлюйте фільтри для води, це одна з найважливіших інвестицій в своє здоров'я і здоров'я своєї родини. Якщо у вас є які-небудь питання, що стосуються вибору фільтра зворотного осмосу - звертайтеся, ми завжди раді вам допомогти! 

Share

text_related

Солодка газована вода або чиста вода? Солодка газована вода або чиста вода?

"З настанням тепла все частіше хочеться пити. Що найкраще втамовує спрагу? Звичайно, це чиста вода! На жаль - пити чисту воду для багатьох не увійшло в звичку, і заміну їй знаходять в газованих солодких напоях. Але, команда  Аквакут заклика..."

Питна вода - якою вона має бути? Питна вода - якою вона має бути?

"Вода ... як багато в цьому слові! Все живе на землі прямо залежить від води! Життя на нашій планеті просто неможливо уявити без цього звичного кожному з дитинства елемента. Водою покрита більша частина суші, і людина на 70% складається з води! Голов..."

Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого? Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

"У нашій країні всіх привчають з самого дитинства, що сиру воду з-під крана пити МОЖНА! Мовляв це шкідливо, в ній багато хлору, і т.д. Тому ми кип'ятимо і фільтруємо, фільтруємо і кип'ятимо. Так, насправді, навіть без лабораторних аналізів нескладно ..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good