Як працюють композитні колони?

month11 30, 2015
Як працюють композитні колони?

Як працюють і навіщо потрібні композитні колони?

Завдяки невисокій вартості в поєднанні з високою міцністю, корпуси фільтрів з композитного пластика користуються великою популярністю при виготовленні засипних фільтрів для очищення води як у квартирах, так і на підприємствах. Якими ще перевагами володіють композитні балони для фільтрів?

Сучасні композитні колони виробляють з високоякісного композитного пластика за технологією Стек гілок намотування. У ній використовується термопластичний поліестер, а також поліетилен, отриманий під дією високого тиску. Із зовнішнього боку корпуси для фільтрів зміцнюють стеклопластиковой ниткою з просоченням з епоксидної смоли. Це гарантує тривалий термін служби і робить їх надзвичайно надійними і абсолютно не піддаються корозії.

Композитний корпус оснащений внутрішнім різьбленням у верхній частині, розмір якої визначається типорозміром самої колони. Деякі з них (високопродуктивні) виробляються з додатковим отвором і в нижній частині. З'єднання можуть бути ще фланцевими, а не різьбовими. До верхньої частини колони приєднується керуючий клапан, а знизу розташовується пластикова підставка, що робить всю конструкцію більш стійкою.

Композитні колони передбачені для роботи під тиском. Тому такі балони застосовують для дуже багатьох різновидів засипних фільтрів: умягчителей, обезжелезіватель, з багатошарової завантаженням та інших. За деякими технічними характеристиками корпуси з композитних матеріалів перевершують сталеві балони для фільтрів. Вони володіють такими перевагами :

·  Композитний пластик в 3 рази легше металу відповідного обсягу. Тому перевезення та встановлення навіть найбільш об'ємної колони не складає особливої ​​проблеми.

·  Стійкі до механічних впливів і зносу.

·  Перед експлуатацією немає потреби фарбувати корпус для фільтра ні зовні, ні всередині. Так само як відсутня необхідність в будь-якій іншій попередній обробці.

·  Абсолютна стійкість до корозії.

·  Гладка внутрішня поверхня.

·  Чи не схильні до впливу агресивних рідин або газів, хімічних сполук.

·  Самі не виділяють в воду ніяких сторонніх субстанцій.

·  Різьбові з'єднання виготовлені шляхом точного лиття під впливу тиску, і володіють сумісністю зі стандартними клапанами і фітингами.

·  Відносно невисока вартість. В середньому в п'ять разів дешевше металевого корпусу для засипного фільтру при аналогічній міцності.

·  Матеріали відповідають стандартам FDA.

По суті, у композитних корпусів є лише один мінус: вони призначені для роботи з водою, температура якої не перевищує 45 - 65º С, в залежності від моделі та виробника. Тому все більше споживачів сьогодні обирають колони з композитного пластика як з метою використання в якості корпусу для автономного фільтра, так і для компонування більш складних багатоступеневих систем водоочистки.

Share

text_related

Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого? Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

"У нашій країні всіх привчають з самого дитинства, що сиру воду з-під крана пити МОЖНА! Мовляв це шкідливо, в ній багато хлору, і т.д. Тому ми кип'ятимо і фільтруємо, фільтруємо і кип'ятимо. Так, насправді, навіть без лабораторних аналізів нескладно ..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі. Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі.

"Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі Ступінь забруднення води досить відчутно різниться від міста до міста. Тому якщо ви бажаєте, щоб у вас завжди була якісна, чиста вода, варто почати з попереднього етапу вибору фільтра. Ц..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good