Фильтры

Осмос на рамі АК С400G

Модель: 10516

Осмос на рамі АК С400G, продуктивність 400 галон / добу. Комплектується & nbsp; двома мембранами Hidrotek по 200 галон. Накопичувальним баком 11 галон, краном чистої води, усіма необхідними з'єднаннями для монтажу осмосу, встановлений LCD контролер з функцією контролю ТДС  - рівня вмісту солей після очищення мембранами, щоб визначити коли необхідно замінити мембрану, двома антивібраційними манометрами для оцінки параметрів тиску після насоса перед мембраною і після неї.

1-ша Стадія: Префільтр зі спіненого поліпропілену для очищення від частинок пилу, бруду та ін.

2-а Стадія: Фільтр з гранулами з активованого вугілля для очищення води від хлору, органічних сполук, усунення неприємного запаху у води та ін.

3-я Стадія: Вугільний Блок Фільтр для очистки води від хлору, органічних сполук, усунення неприємного запаху у води та ін.

4-а  Стадія: Зворотньоосмотична мембрана гідротек продуктивністю 200 галон / добу, видаляє бактерії, важкі метали, солі, шкідливих мінеральних речовин та інших хімічних елементів, розчинених в проточній воді.

5-а Стадія: Зворотньоосмотична мембрана гідротек продуктивністю 200 галон / добу, видаляє бактерії, важкі метали, солі, шкідливих мінеральних речовин та інших хімічних елементів, розчинених в проточній воді.

6-а  Стадія: 11 дюймовий кокосовий вугільний фільтр поста дозволяє видаляти запахи, присмак і органічні субстанції, що пройшли крізь мембрану зворотного осмосу.

7-а Стадія (можливі варіанти):

Мінералізований Фільтр вивільняє основне мінеральна речовина для поліпшення якості води.

Ультрафіолетовий Стерилізатор використовує бактерицидний ультрафіолетове світло для швидкого і надійного усунення бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів у воді.

Фільтр Намагнічення підходить для жорсткої води, в результаті намагнічування води відбувається її структурування та її якість поліпшується.

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Температура води на вході: 5 ° C ~ 45 ° C

Загальна кількість розчинених у воді речовин води на вході: ≤800ppm

Хлор: & lt; 0.2ppm

Відновлення води у відсотках: 92% ~ 99%

Тиск води на вході: 0,1 МPа - 0.3Mpa

Тип промивання: Автоматична

Відповідна вода для використання: Міський водопровід

30,107грн
Відгуки (0)
Рейтинг Погано Добре