Яку воду повинна пити вагітна жінка

month11 27, 2017
Яку воду повинна пити вагітна жінка

Всім відомо з курсу шкільної біології, що від зачаття до народження плід росте. А зростання - це ні що інше, як поділ клітин. Ну а кожна клітина для повноцінного розвитку і можливості поділу повинна бути наповнена водою! Саме з цієї причини вагітній жінці дуже важливо випивати достатню кількість води, при цьому вкрай важливо стежити за її якістю.


Яку вибрати воду майбутній мамі?


  • Найдоступніша вода з крана шкідлива всім, а вагітним жінкам тим більше. Напевно, з раннього дитинства ми знаємо, що сиру воду з-під крана пити не можна. Надлишок хлору в воді може привести до різних захворювань, а у вагітних жінок до серйозних дефектів плоду.

  • До води з колодязя або джерела також особливі вимоги. Якщо ви не робили аналізів, і не впевнені, що в ній немає небезпеки, то краще не пити таку воду. Відсутність знезараження, міські звалища, заводи можуть стати причиною серйозних забруднень води. При цьому склад такої води може змінюватися дуже часто. Тому, навіть зробивши проби, і переконавшись в її чистоті, вже завтра ці показники можуть змінитися. Чи не збираєтеся робити проби регулярно - тоді під час вагітності таку воду пити не можна!
  •  
  • Вода з пляшок або бутильована - зручний спосіб покупки чистої води, до якого вдаються багато жителів міст. Але, де гарантії того, що вона насправді чистий? Плюс пластик, який отруює воду негативно впливає на здоров'я, тим більше в цей вразливий період.
  • Установка домашніх фільтрів - це найбільш практичний і ефективний спосіб очищення води і підтримки здоров'я під час вагітності. Вибирайте фільтри відомих і якісних виробників.


    Аквакут - ми виготовляємо фільтри для очищення води, піклуючись про ваше здоров'я.

Share

text_related

Шкода від  хлору Шкода від хлору

"Що ви знаєте про хлор? Тільки те, що їм дезінфікують проточну воду, воду в басейнах, і використовують для дезінфекції різних поверхонь? А ви знаєте, до чого може привести надлишок хлору в організмі? Його наслідками можуть стати: Підвищення тиску..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

Вірити чи ні? Міфи про очищення води Вірити чи ні? Міфи про очищення води

"Усвідомлюючи проблему негативного впливу на організм забрудненої води, кожен, хто піклується про своє здоров'я, прагне очистити її будь-якими підручними способами. Які способи очищення відомі Вам? А ви впевнені в їх ефективності? Трохи док..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good