Яку воду повинна пити вагітна жінка

month11 27, 2017
Яку воду повинна пити вагітна жінка

Всім відомо з курсу шкільної біології, що від зачаття до народження плід росте. А зростання - це ні що інше, як поділ клітин. Ну а кожна клітина для повноцінного розвитку і можливості поділу повинна бути наповнена водою! Саме з цієї причини вагітній жінці дуже важливо випивати достатню кількість води, при цьому вкрай важливо стежити за її якістю.


Яку вибрати воду майбутній мамі?


  • Найдоступніша вода з крана шкідлива всім, а вагітним жінкам тим більше. Напевно, з раннього дитинства ми знаємо, що сиру воду з-під крана пити не можна. Надлишок хлору в воді може привести до різних захворювань, а у вагітних жінок до серйозних дефектів плоду.

  • До води з колодязя або джерела також особливі вимоги. Якщо ви не робили аналізів, і не впевнені, що в ній немає небезпеки, то краще не пити таку воду. Відсутність знезараження, міські звалища, заводи можуть стати причиною серйозних забруднень води. При цьому склад такої води може змінюватися дуже часто. Тому, навіть зробивши проби, і переконавшись в її чистоті, вже завтра ці показники можуть змінитися. Чи не збираєтеся робити проби регулярно - тоді під час вагітності таку воду пити не можна!
  •  
  • Вода з пляшок або бутильована - зручний спосіб покупки чистої води, до якого вдаються багато жителів міст. Але, де гарантії того, що вона насправді чистий? Плюс пластик, який отруює воду негативно впливає на здоров'я, тим більше в цей вразливий період.
  • Установка домашніх фільтрів - це найбільш практичний і ефективний спосіб очищення води і підтримки здоров'я під час вагітності. Вибирайте фільтри відомих і якісних виробників.


    Аквакут - ми виготовляємо фільтри для очищення води, піклуючись про ваше здоров'я.

Share

text_related

Як працюють композитні колони? Як працюють композитні колони?

"Як працюють і навіщо потрібні композитні колони? Завдяки невисокій вартості в поєднанні з високою міцністю, корпуси фільтрів з композитного пластика користуються великою популярністю при виготовленні засипних фільтрів для очищення води я..."

Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого? Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

"У нашій країні всіх привчають з самого дитинства, що сиру воду з-під крана пити МОЖНА! Мовляв це шкідливо, в ній багато хлору, і т.д. Тому ми кип'ятимо і фільтруємо, фільтруємо і кип'ятимо. Так, насправді, навіть без лабораторних аналізів нескладно ..."

Як працює зворотний осмос? Як працює зворотний осмос?

"Як працює зворотний осмос? За принципом дії мембранні системи для очищення води є зворотноосмотичними. Фільтруючі можливості системи зворотного осмосу не мають аналогів. Жоден із інших принципів - будь то фільтри механічної очистки, іонног..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good