Солодка газована вода або чиста вода?

month4 23, 2017
Солодка газована вода або чиста вода?

З настанням тепла все частіше хочеться пити. Що найкраще втамовує спрагу? Звичайно, це чиста вода! На жаль - пити чисту воду для багатьох не увійшло в звичку, і заміну їй знаходять в газованих солодких напоях. Але, команда  Аквакут закликає вас відмовитися від солодкої газованої води, так як вона приносить шкоду нашому організму! Запам'ятайте, ми не хочемо вас лякати, ми хочемо, щоб ви були здоровими, і наша місія - допомогти вам у цьому! 
Ожиріння. Старіння. Хвороби серця і мозку. Діабет. Рак. Безпліддя. І цей список негативних впливів на людину солодкої газованої води можна продовжити. Чому? Основна проблема - це надлишок цукру. Цукор у величезних кількостях знаходиться в солодкій газованій воді, при цьому, чим більше ви п'єте такої води, тим більше вам хочеться пити. Тільки уявіть, в одній баночці коли 6 чайних ложок цукру! Таке надмірне вживання може призвести до зайвих сантиметрів на талії, але не це найстрашніше. Жир накопичується на життєво важливих органах, що заважає їх роботі, призводить до порушення обміну речовин, діабету та інших захворювань. Газовані напої містять барвники, канцерогенні речовини. Деякі дослідження доводять, що солодка вода діє на клітини як куріння, що сприяє клітинному старіння, погіршення зовнішнього вигляду і стану організму в цілому. 
Про шкоду солодкої газованої води не читав хіба що ледачий, але ми ще раз нагадуємо вам про погане вплив газованих напоїв, соків і енергетиків. Тому, ми закликаємо вас замінити газовану воду на напої без цукру і барвників. Ними можна по-справжньому насолоджуватися, і головне - вони принесуть користь вашому здоров'ю! А ми вже готуємо для вас публікацію про корисні напої, в основі яких  чиста вода .

Очищайте воду за допомогою фільтрів, і ви зможете подбати про своє здоров'я і здоров'я своєї родини. Самий просто спосіб - фільтри проточного типу. З крана завжди чиста вода! 


http://aquakut.com/ua/filtry-dlya-vody-protochnogo-tipa/

Share

text_related

Які небезпеки таїть в собі проста водопровідна вода? Які небезпеки таїть в собі проста водопровідна вода?

"Які небезпеки таїть в собі проста водопровідна вода? Здоров'я людини залежить не тільки від якості їжі, що вживається, але і, звичайно, води. І хоча часом вона може не мати ні смаку, ні запаху, але навіть в такому випадку вода з-під крана рід..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують? Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують?

"За статистикою, яку вивела всесвітня організація охорони здоров'я, близько 80% хвороб (тільки вдумайтеся!) Викликані водою, а точніше її поганою якістю. {C}{C}І на жаль, це не наші вигадки, така реальність. Тому, на сьогоднішній день жителі нашої краї..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good