Як вибрати фільтр глечик?

month3 29, 2016
Як вибрати фільтр глечик?

Як вибрати кращий фільтр для очищення води в квартирі

Ступінь забруднення води досить відчутно різниться від міста до міста. Тому якщо ви бажаєте, щоб у вас завжди була якісна, чиста вода, варто почати з попереднього етапу вибору фільтра.

Це означає визначити, з якою саме метою ви купуєте фільтр. В ідеалі - за допомогою аналізу (найкраще - лабораторного, при відсутності такої можливості можна зробити його в домашніх умовах) з'ясувати, від яких домішок необхідно очищати воду в вашому населеному пункті. Лише після цього можна вибрати ідеальну очисну систему, яка дозволить щодня отримувати кристально чисту питну воду без жодних домішок.

Залежно від складу і обсягу споживаної води, ринок очисних систем пропонує вибір між глечиком фільтром, насадкою на кран, а також багатокомпонентної системою очищення. У будь-якому випадку, вибираючи для квартири фільтр очищення води, обов'язково звертайте увагу на такі фактори:

• Ефективність очищення. Дізнайтеся в інструкції виробника, які домішки можна видалити за допомогою цього засобу, а які не можна.

• Який саме спосіб фільтрації застосовується в системі.

• Ретельно перевірте не тільки вартість самого фільтра, але і його витратних матеріалів, так як в них може ховатися основна стаття наступних витрат.

Кому підходить фільтр глечик типу?

Через невисоку вартість фільтри-глечики здаються найбільш привабливим вибором. Але треба мати на увазі, що корисні вони переважно тим, у кого з крана тече вода в цілому хорошої якості.

Фільтри-глечики допоможуть:

· скоротити вміст хлору в воді;

· істотно зменшити число іонів заліза і міді;

· скоротити (але не повністю усунути) жорсткість водопровідної води;

· видалити механічні домішки.

Звичайно, фільтри різних виробників будуть мати істотні відмінності за ступенем позбавлення від різного роду домішок. Плюс провідні компанії зазвичай випускають версії фільтрів, які націлені на вирішення специфічних проблем з очищенням води.

Плюси фільтрів глеків:

· доступна вартість;

· простота у використанні;

· легкість введення в експлуатацію.

Але, на жаль, є і ряд суттєвих недоліків:

· Маленький термін служби картриджів і необхідність їх частої заміни.

· Як наслідок, досить великі «приховані» витрати. За найбільш приблизними розрахунками, навіть при великій різниці у вартості стартового комплекту глека фільтра і, наприклад, трехступенчатого фільтра під мийку, вже через рік витрати на експлуатацію глечика відчутно перевищать витрати на триступеневий фільтр. Адже в сумі щомісячна заміна касет обійдеться значно дорожче, ніж покупка набору з трьох картриджів, термін служби яких становить один рік.

· Досить низька швидкість фільтрації і порційний метод очищення. Якщо потрібно набрати, наприклад, 5-літрову каструлю води, доведеться зробити кілька «підходів» і витратити чимало часу.

Як видно, плюсів і мінусів у глечика приблизно порівну. Відповідно, при виборі системи очищення води в квартирі потрібно виходити з того, які з них є пріоритетними для вас в поточний момент.

Хто виробляє найкращі глечики фільтри?

Оскільки якісна очистка питної води в будинку - питання життєвої важливості, при покупці фільтру варто довіряти тільки відомим, перевіреним виробникам. Благо їх вибір досить широкий. Як і модельний ряд, який вони пропонують.

Так, компанія «Аквафор» випускає 13 моделей фільтрів глеків. Самий місткий з них - Аквафор Кантрі, призначений для використання в заміському будинку. Його обсяг становить майже 4 літри, а ресурс картриджа - до 300 літрів.

Деякі моделі мають електронний лічильник ресурсу. Засипка картриджів «Аквафор» складається з активованого вугілля з кокосової шкаралупи, а також містить іонізоване срібло і фірмовий компонент - Аквальон. Це волокно, яке розпушує вугільні гранули, тим самим підвищує швидкість фільтрації. Вода, очищена фільтром «Аквафор», більш ніж на 80% позбавлена ​​від хлору і важких металів. Це досить високий показник для глека фільтра.

Фірма «Бар'єр» {C}розробила 14 моделей і 7 різних варіантів картриджів, які враховують найпоширеніші проблеми якості водопровідної води. Корпус глечиків «Бар'єр» виготовляють з харчового пластику BASF (виробництва Німеччини). Компанія працює у співпраці з кращими дизайнерськими європейськими фірмами і випускає нові моделі фільтрів кожні 2 - 3 роки.

В якості наповнювача картриджів «Бар'єр» використовує активоване вугілля з кокоса, іонообмінну смолу плюс власну розробку - ексклюзивне порожнисте волокно, призначене для знищення мікроорганізмів.

У лінійці компанії «Гейзер» 11 варіантів фільтрів-глечиків, які передбачають 5 ступенів фільтрації. На вибір представлені 4 різновиди змінних касет: універсальний, для води з підвищеним вмістом заліза, з антибактеріальним ефектом і для позбавлення води від хлору і його сполук. Картриджі «Гейзер» випускає в двох модифікаціях: розмір 300 і розмір 500. У них є суттєва перевага: завдяки універсальному з'єднанню, змінні касети можуть застосовуватися в глеків фільтрах інших компаній.

Інновація «Гейзера» - серія картриджів з компонентом Каталонії, який гарантує повне знищення всіх мікроорганізмів і вірусів у воді. Вважається, що це єдиний фільтр глечик типу, який очищає водопровідну воду до такої міри, що її можна пити некип'яченої.

Лише один європейський виробник затесався в цю компанію - німецька «Брита» . І хоча на нашому ринку доступні всього дві моделі цих фільтрів глеків з Німеччини, вони оснащені корисними розробками. Такими, як функціональний індикатор, який допомагає визначити ступінь зносу ресурсу картриджа, і навіть відстежити жорсткість води. Всі компоненти, з яких виробляють фільтри «Брита», піддаються постійному контролю відповідності європейським стандартам якості.

Share

text_related

Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого? Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

"У нашій країні всіх привчають з самого дитинства, що сиру воду з-під крана пити МОЖНА! Мовляв це шкідливо, в ній багато хлору, і т.д. Тому ми кип'ятимо і фільтруємо, фільтруємо і кип'ятимо. Так, насправді, навіть без лабораторних аналізів нескладно ..."

А ви все ще купуєте бутильовану воду? А ви все ще купуєте бутильовану воду?

"Вода в пластикових пляшках - це, безумовно, дуже цікава. Пластикові пляшки різного об'єму стали невід'ємною частиною щоденного життя людини. Але, важливо розуміти, що бездумне використання такого матеріалу як пластик, може завдати непоправної ш..."

Про що говорить запах, смак і каламутність води? Про що говорить запах, смак і каламутність води?

"Природна вода не має смаку і запаху. Але ми то знаємо, що тече з наших кранів. Вода з неприємним запахом, іноді іржава і каламутна, пити таку воду категорично не можна. Але, склад води дуже важливо визначити для того, щоб правильно підібрати побуто..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good