Важливість чистої води для розвитку дітей і як навчити чадо пити більше?

month9 28, 2017
Важливість чистої води для розвитку дітей і як навчити чадо пити більше?

Про важливість чистої питної води для людини не знає тільки ледачий. Але ще більш важливу роль вода відіграє для дитячого організму.


Природно, як у дорослого, так і дитини, недолік води може негативно позначитися на самопочутті в цілому. Це можуть бути такі симптоми як підвищена стомлюваність, сухість шкіри, зниження працездатності, імунітету. Більш того, недолік води в дитячому організмі - одна з причин поганої успішності в школі! Вода необхідна організму для вироблення енергії, яка дозволить їм думати, обробляти отриману інформацію, запам'ятовувати її.

Отже, для чого ж дітям важливо пити достатню кількість чистої води в день?

 •  Для відмінного самопочуття
 •  Для гарного настрою
 •  Для високого імунітету
 •  Для працездатності
 •  Для злагодженої роботи всього організму
 •  Для ЗДОРОВОГО І ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО!

  Яку воду і скільки потрібно пити дітям?


  Природно, коли ми говоримо про воду для пиття, ми маємо на увазі виключно чисту воду. Залежно від віку і ваги дитини можна легко обчислити необхідну кількість води в день. Дитині до року досить 100 мл води на 1 кг ваги. Коли вага малюка досягає 10 кг, переходимо на 1 літр води. Далі +50 мл на кожен кілограм.  Починаючи з шкільного віку середньостатистична норма для дитини - близько 2-х літрів води.


  Як привчити дитину пити більше чистої води?


  Забезпечити дитину достатньою кількість питної води - це задача нас, дорослих. Велика кількість смачної продукції для дітей призводить до того, що діти просто не хочуть пити звичайну воду. Солодкий чай, компот, газована вода і соки - це солодке питво, яке призводить до розвитку проблем з зубами і обміном речовин. Не жартуйте з солодкими напоями для свого малюка! Важливо з раннього віку привчати дитину пити просту воду. Як це зробити?


  • Як тільки малюк прокинувся, принесіть йому склянку води. Такий простий ритуал дозволить дитині швидше прокинутися, налаштуватися на день, і це швидко увійде в звичку. Додайте до цієї традиції ще склянку води перед сном.
  • Щоб дитина не забувала пити воду, поставте пляшку з водою у нього на робочому столі. Під час ліплення, ігор або занять він обов'язково зробить кілька ковтків. А якщо ви купите спеціальну пляшечку або чашку з будь-яким вподобаним дитині принтом, барвистим малюнком, то пити з неї буде ще приємніше.
  • Ще один метод для дітей молодшого віку - це ігровий. Пограйте в видалення шкідливих "як і бек" у воді за допомогою фільтра-глечика. Дитяча фантазія бурхлива, і малюк із задоволенням представить, як всякі мікроби і бактерії залишилися в картриджі. І з величезним задоволенням вип'є чисту воду.
  • Для різноманітності в воду можна додавати трохи соку лимона або апельсина, скибочки заморожених фруктів, які подобаються дитині.
  • Якщо ж дитина просить газованої води, а ви не в силах йому відмовити, то поставте умови - випити дві склянки води за один стакан газованої води або іншого солодкого напою.
  • І ще одна порада - будьте прикладом для своєї дитини! Навчіть його отримувати задоволення не від солодких напоїв, а від чистої води. Займайтеся з дитиною спортом, після будь-якої фізичної активності так приємно випити простої води!


   Хочете, щоб Ваша дитина була здорова? Відповідь, безумовно - Так! Для цього важливо забезпечити здорове харчування, позитивний настрій і звичайно ж, достатню кількість чистої води! Це найпростіший і економний спосіб зберегти здоров'я на довгі роки.

   Будьте здорові Ви і Ваші діти! Встановлюйте фільтри для очищення води, і в вашому домі завжди буде чиста вода!

   Якщо ви хочете бути впевнені в чистоті води, яку п'є ваша дитина, найкращим варіантом буде встановити в своєму будинку якісний фільтр, наприклад, осмос з мінералізатором . Таким чином, вода з крана перетворюється в живу і корисну воду без хлору і шкідливих домішок, але зате з необхідними організму мінералами.

Share

text_related

Які небезпеки таїть в собі проста водопровідна вода? Які небезпеки таїть в собі проста водопровідна вода?

"Які небезпеки таїть в собі проста водопровідна вода? Здоров'я людини залежить не тільки від якості їжі, що вживається, але і, звичайно, води. І хоча часом вона може не мати ні смаку, ні запаху, але навіть в такому випадку вода з-під крана рід..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

А ви все ще купуєте бутильовану воду? А ви все ще купуєте бутильовану воду?

"Вода в пластикових пляшках - це, безумовно, дуже цікава. Пластикові пляшки різного об'єму стали невід'ємною частиною щоденного життя людини. Але, важливо розуміти, що бездумне використання такого матеріалу як пластик, може завдати непоправної ш..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good