Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

month9 05, 2017
Фільтрувати водопровідну воду - навіщо і від чого?

У нашій країні всіх привчають з самого дитинства, що сиру воду з-під крана пити МОЖНА! Мовляв це шкідливо, в ній багато хлору, і т.д. Тому ми кип'ятимо і фільтруємо, фільтруємо і кип'ятимо. Так, насправді, навіть без лабораторних аналізів нескладно зрозуміти, що рідина, яка тече з-під крана не відрізняється якістю. Запах хлору, накип і наліт в чайнику, іржаві патьоки на сантехніці. Страшно уявити, що від вживання такої води в наших організмах також може з'явитися «накип» і «іржаві патьоки». Тому, для багатьох не виникає навіть питання про те, що фільтрувати воду перед вживанням не просто потрібно, а життєво необхідно!


Що ж в цій воді такого, від чого її обов'язково треба фільтрувати?

 • Надлишок хлористих сполук. Хлор відомий засіб для дезінфекції водопровідної води. Він бореться з мікробами і бактеріями, небезпечними для людини, але одночасно він сам може бути небезпекою. За нормами, вміст хлору повинно бути не більше 0,5 міліграма на літр. Навіть самі прості фільтри дозволять вам впоратися з надлишком хлору у водопровідній воді. Багато хто вважає, що хлор зникне з води, як тільки вода закипить. Це не так! Щоб хлор зник, потрібно кип'ятити воду не менше 5 хвилин. А найкращим варіантом стане фільтрація води перед кип'ятінням.
 • Надлишок солей, заліза та інших мінералів , що призводить до жорсткості води. Жорстка вода виводить з ладу пристрою - пральні та посудомийні машини, водонагрівачі, і т.д. Для людського організму жорстка вода також шкідлива - накопичуючись всередині, солі і надлишок заліза виводить органи з ладу. Блее детально про жорсткість води, і як її пом'якшити, ви можете прочитати тут . Жорстку воду потрібно зм'якшувати, наприклад, відмінно справляються фільтри з пом'якшувачами .
 • Імовірність змішування водопровідної води з каналізацією . З огляду на, що каналізаційні та водопровідні труби прокладені поруч, і вік більшості з них вже давно зашкалює за пенсійний, існує ймовірність прориву труб і змішування води, яка тече по трубах в наші будинки з тієї, яка тече з них.

   

  Отже, навіщо фільтрувати воду? Щоб бути здоровими! Щоб в наших організмах не скупчувалися непотрібні нам солі, і інші елементи, що заважають роботі організму. Щоб пристрої, які створені для полегшення нашого життя працювали довго і не виходили з ладу через погане каества води.


   

  А тепер головне питання - ніж фільтрувати воду?


  Фільтрів для очищення води існує безліч для різних потреб. Наприклад, встановивши одноступінчатий фільтр з краном на мийку в кухні, ви зможете без зусиль робити універсальну очистку від домішок (іржі, мулу, піску тощо), а також розчинених домішок, таких як вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів. Такий фільтр легко впорається і з жорсткою водою завдяки ионообменной смолі . Цього фільтра досить для невеликої сім'ї, головне вчасно міняти картридж . Для великої родини, або ж кафе кращим рішенням буде установка фільтра зворотного осмосу . Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант фільтра! 

Share

text_related

Ультрафіолетова очищення води. Як працює і коли застосовується? Ультрафіолетова очищення води. Як працює і коли застосовується?

"Ультрафіолетова очищення води. Як працює і коли застосовується? Існує досить багато різних методів очищення води, заснованих як на хімічних, так і фізичних принципах. Наприклад, очищення хлором - це засіб з області хімії. А до фізики мають від..."

Шкода від хлору Шкода від хлору

"Що ви знаєте про хлор? Тільки те, що їм дезінфікують проточну воду, воду в басейнах, і використовують для дезінфекції різних поверхонь? А ви знаєте, до чого може привести надлишок хлору в організмі? Його наслідками можуть стати: Підвищення тиску..."

Фільтри для води і системи осмос економлять ваші гроші Фільтри для води і системи осмос економлять ваші гроші

"Фільтри для води і системи осмос економлять ваші гроші. Хочете пити чисту воду? Ваше бажання зрозуміле, адже всім відомо, що вода - джерело життя і здоров'я. Але наскільки чисту воду п'єте ви, як поліпшити якість споживаної води і ..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good