Наслідки вживання і використання неякісної води

month11 24, 2017
Наслідки вживання і використання неякісної води

До чого ж може привести використання і вживання неякісної води?

Неякісна вода приносить шкоду здоров'ю людини!

Вода є основою всього живого, людина на 70% складається з води - це відомо зі шкільної лави. Але, якщо не заповнювати її втрати, або ж заповнювати водою низької якості, це призводить до різних хвороб. Треба сказати, що неякісна вода - одна з основних причин різних захворювань в світі! Через воду від людини до людини передаються збудники кишкових інфекцій, холера, гепатит, дизентерія, і інші хвороби. При хімічному забрудненні води наслідки можуть проявитися через кілька років, накопичуючись в організмі і приводячи до незворотних змін!

Основними «забруднюючими» речовинами є залізо, солі кальцію і магнію, органічні сполуки, фториди, марганець , але список далеко не повний .

Надлишок заліза в організмі може призвести до захворювання печінки, алергічними реакціями. Марганець може надавати мутагенну дію на організм, а солі, накопичуючись в організмі стають причиною захворювань опорно-рухового апарату, утворення каменів в нирках, сечовому і жовчному міхурах. Органічні речовини негативно впливають на імунну, репродуктивну системи організму, наносять удар по нирках і печінці.

Деякі речовини, які можуть знаходитися у воді, і зовсім є отрутою для людини. Вони можуть змінювати смак, колір води, надають токсичну дію.

Токсини з води проникають не тільки всередину людини, але і через шкіру при прийнятті душу або ванни.

Ось чому так важливо встановити фільтри для води, які дозволять вам використовувати в побуті тільки чисту воду. Фільтри на мийку , фільтри під мийку, фільтри для душа - все це не просто маркетинговий хід, це насправді рятує і покращує життя!

Забруднення в воді стають причиною поломки побутової техніки

Крім негативного впливу на організм, неякісна вода також стає причиною поломки побутової техніки. Пральні та посудомийні машини, бойлери, електрочайники - все те, що стикається з водою може вийти з ладу набагато швидше покладеного терміну.

Уникнути цього можна тільки одним способом - встановити фільтри для побутової техніки !

Рішення багатьох очевидних проблем лежить на поверхні - потрібно просто встановити фільтри!

Аквакут пропонує вам якісний фільтри від виробника. Будьте здорові, а вода нехай буде чистою! 

Share

text_related

Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують? Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують?

"За статистикою, яку вивела всесвітня організація охорони здоров'я, близько 80% хвороб (тільки вдумайтеся!) Викликані водою, а точніше її поганою якістю. {C}{C}І на жаль, це не наші вигадки, така реальність. Тому, на сьогоднішній день жителі нашої краї..."

Пити воду - корисна звичка. Як привчити себе випивати норму? Пити воду - корисна звичка. Як привчити себе випивати норму?

"Навіть незважаючи на те, що кожен знає про необхідність пити більше води, не завжди виходить випивати свою норму. Особливо в холодний період часу, коли хочеться пити більше гарячого чаю, а не простої води. Як же навчиться виконувати норму, тим са..."

Цікаві, а головне корисні факти про воду Цікаві, а головне корисні факти про воду

"Цікаві факти про воду Вода - саме звичне для нас речовина. Щодня ми п'ємо, готуємо, стираємо і поливаємо. Ми знаємо, що кожен з нас на 70% складається з води, що без неї людині не прожити і 3 днів, ми знаємо, що закипає вода при 100 ° С, а замерзає при 0 °..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good