Вірити чи ні? Міфи про очищення води

month10 31, 2017
Вірити чи ні? Міфи про очищення води


Усвідомлюючи проблему негативного впливу на організм забрудненої води, кожен, хто піклується про своє здоров'я, прагне очистити її будь-якими підручними способами. Які способи очищення відомі Вам? А ви впевнені в їх ефективності? Трохи докладніше про це в нашій статті.


Міф 1. Кип'ятіння VS фільтрована вода


Найпростіший і відомий спосіб очистити воду - прокип'ятити її. Всі розуміють, що кип'ятіння є термічним процесом, тобто очищення відбувається під впливом високої температури, коли вода закипає. Про це мало хто знає, але кип'ятіння прискорює хімічні реакції між органічними компонентами в воді і активним хлором. А хлор, як ви знаєте використовується для дезінфекції водопровідної води. В результаті таких реакцій утворюються діоксини, а вони представляють собою ні що інше, як небезпечні хімічні речовини, які можуть викликати онкологічні захворювання. Кип'ятіння заробляє жирний мінус в очищення води.


Міф 2. Бутильована вода VS фільтрована. 


Прийнято вважати, що, купуючи воду в пляшках, ми купуємо чисту воду. Теоретично так і повинно бути. Вода в промислових масштабах очищається за допомогою потужних фільтрів зворотного осмосу , а потім упаковується в пластикову тару. АЛЕ! А як же без підводних каменів? Ви знаєте, наскільки чисті картриджі промислового фільтра, яким очистили саме цю воду? (Ми не говоримо про мінеральну воду!) Як давно їх міняли, і міняли чи взагалі? Скільки простоїть вода в пляшці? Який пластик використовується для виготовлення тари? А вам адже відомо, що пластик може виділяти шкідливі хімічні речовини? Сумнівно чиста вода в пляшках. А вам вирішувати, що краще, власний фільтр зворотного осмосу, в якому ви будете впевнені, і міняти картриджі тоді, коли необхідно, або ж купувати кота в мішку?


Міф 3. Срібло VS фільтри


Кожен з нас знає, що срібло має антимікробну дію. Воно насправді здатне стримувати зростання і розмноження мікробів. Так що, налитий води з крана, закинути туди своє срібне колечко і чиста вода готова? Не тут то було! А як бути з органічними і неорганічними хімічними речовинами, які є у воді? Срібло не в змозі видалити їх! Крім того, щоб ефект очищення сріблом води насправді був очевидний, концентрація срібла у воді повинна бути високою, а це вже зробить воду токсичною і непридатною для вживання. А для тих, хто забув шкільний курс хімії нагадуємо: срібло - це важкий метал 2 класу, а це значить, що він дуже небезпечний! Носіть срібні прикраси, а фільтрувати воду залиште професійним фільтрам! Вони впораються набагато краще, повірте! 

 

Міф 4. Заморожування VS Фільтрація 


Вважається, що після заморозки вода стає значно чистіше. Це так і є. Але! Якби все було так просто, то ми просто заморожували воду, а потім розморожували і пили, але немає. Щоб домогтися чистої води способом заморожування її, необхідно кілька етапів, багато часу і уваги. Спочатку воду поміщають в морозилку, і чекаю першого льоду на її поверхні, прибирають його. Знову поміщаємо в морозилку воду, і чекаємо, коли вода замерзне по периметру, простими словами, коли вийде куб зі льоду, а всередині нього буде вода. Ось цей самий лід і буде чистою водою. Його можна розтопити і пити. Заради інтересу ви можете провести такий експеримент, але набагато простіше і швидше скористатися навіть самим повільним фільтром, наприклад, фільтр-глечиком.



Міф 5. Джерельна та колодязна вода VS фільтрована


Хто вважає за краще пити воду з колодязя або джерела, і вважає, що робить правильно? Якщо ви не брали проби, і не робите цього регулярно, то пити воду з відкритого джерела, а саме такими вважаються джерела і колодязі, небезпечно для здоров'я і життя! Здивовані? Відповідь проста. Склад води з відкритого джерела може змінюватися швидко, і ніхто не несе відповідальність за те, що сьогодні потрапило в цю воду - промислові або біологічні відходи, або щось ще. Пити таку воду не просто шкідливо, але небезпечно!


Немає нічого простіше установки фільтрів в своєму будинку! Досить проводити експерименти на собі!

Share

text_related

А ви все ще купуєте бутильовану воду? А ви все ще купуєте бутильовану воду?

"Вода в пластикових пляшках - це, безумовно, дуже цікава. Пластикові пляшки різного об'єму стали невід'ємною частиною щоденного життя людини. Але, важливо розуміти, що бездумне використання такого матеріалу як пластик, може завдати непоправної ш..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

Цікаві, а головне корисні факти про воду Цікаві, а головне корисні факти про воду

"Цікаві факти про воду Вода - саме звичне для нас речовина. Щодня ми п'ємо, готуємо, стираємо і поливаємо. Ми знаємо, що кожен з нас на 70% складається з води, що без неї людині не прожити і 3 днів, ми знаємо, що закипає вода при 100 ° С, а замерзає при 0 °..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good