Шкода від хлору

month4 20, 2017
Шкода від  хлору

Що ви знаєте про хлор? Тільки те, що їм дезінфікують проточну воду, воду в басейнах, і використовують для дезінфекції різних поверхонь? А ви знаєте, до чого може привести надлишок хлору в організмі? Його наслідками можуть стати:
Підвищення тиску;
Порушення роботи органів травлення;
Хвороби серця і судин системи; 
Ви не знаєте, чому ваші волосся стали сухими а нігті ламкими? Причиною цього також може стати хлор! Він потрапляє в наш організм через питну воду і через шкіру при прийнятті душа. 
Подарувати собі здоров'я просто - достатньо подбати про те, щоб з ваших кранів текла чиста вода. Проточні фільтри і фільтри зворотного осмосу вам допоможуть. Звертайтеся до нас за консультацією +38 067 388-60-09. Ваш Аквакут.


Share

text_related

Вода, що це? Вода, що це?

"Вода (Н2О) - речовина наскільки звичне, настільки і незвичайне. Академік Вернадський писав: «Вода стоїть осібно в історії нашої планети. Немає природного тіла, яке могло б зрівнятися з нею за впливом на хід основних, найграндіозніших геологічних ..."

Спорт і вода - наші друзі Спорт і вода - наші друзі

"Фізична активність - найважливіша складова здоров'я всього нашого організму. Але займатися спортом потрібно з розумом! А це означає, що необхідно підключити до спорту ще одну головну становить здоров'я людини - чисту воду. Всі ми з дитинства з..."

Цікаві, а головне корисні факти про воду Цікаві, а головне корисні факти про воду

"Цікаві факти про воду Вода - саме звичне для нас речовина. Щодня ми п'ємо, готуємо, стираємо і поливаємо. Ми знаємо, що кожен з нас на 70% складається з води, що без неї людині не прожити і 3 днів, ми знаємо, що закипає вода при 100 ° С, а замерзає при 0 °..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good