Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

month8 20, 2017
Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?


Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода

Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього організму киснем, впливає на зовнішній вигляд і стан волосся, нігтів, впливає на роботу щитовидної залози. Вода - унікальна рідина, в якій від природи містяться різні мінеральні речовини, і залізо в тому числі. Але, водопровідна вода, яка потрапляє в наші будинки по центральній системі водопостачання, нерідко містить занадто високий рівень заліза. 


Як зрозуміти, що в воді з крана підвищена кількість заліза?


Зрозуміти, що у водопровідній воді занадто багато заліза може бути непросто. Найчастіше вода з підвищеним вмістом заліза прозора, і тільки після відстоювання може набувати бурий відтінок. Але якщо вода з крана жовтувата, має явний присмак або запах заліза, то це явні «симптоми». Хоча в будь-якому випадку, краще всього зробити аналіз води, щоб дізнатися все її хімічні властивості.


Чому у водопровідній воді часто завищена кількість заліза?


Причин того, що в воді з крана багато заліза може бути кілька.

- чавунні і сталеві труби, по яких вода потрапляє до нас в будинку, піддаються корозії;

- присутність залізовмісних реагентів в очисних спорудах при фільтрації води також впливає на підвищення цього елемента таблиці Менделєєва;

- стоки промислових підприємств також можуть стати причиною збільшення дози заліза у воді.


До чого може привести надлишок заліза?


Надлишок заліза замість користі може завдати серйозної шкоди організму людини. Накопичуючись в органах, зайве залізо створює додаткове навантаження на них, і може привести до захворювань серця, до розладу або захворювань шлунково-кишкового тракту, і навіть до розвитку онкологічних захворювань. На високу концентрацію заліза також може зреагувати шкіра - після душу вона лущиться і свербить.

Крім людського організму, надлишок заліза впливає і на сантехніку - з часом вона набуває іржавий «візерунок». На одязі з'явилися жовтуваті плями? Це також наслідки «залізної» води. Але якщо сантехніку можна відмити і очистити, або на крайній випадок купити нову, як і одяг, то з людськими органами справа йде складніше. 


Як зменшити концентрацію шкідливого заліза у воді?


Щоб позбутися від будь-яких забруднень у водопровідній воді, і від заліза в тому числі, важливо використовувати фільтри для очищення води. Спеціальні знезалізнюють завантаження, вугільні картриджі іонообмінні смоли дозволяють видаляти залізо, роблячи воду максимально корисною.

Наші фахівці допоможуть підібрати обладнання для водоочищення, щоб у Вашому домі завжди була чиста вода!Share

text_related

Яку воду повинна пити вагітна жінка Яку воду повинна пити вагітна жінка

"Всім відомо з курсу шкільної біології, що від зачаття до народження плід росте. А зростання - це ні що інше, як поділ клітин. Ну а кожна клітина для повноцінного розвитку і можливості поділу повинна бути наповнена водою! Саме з цієї причини вагітн..."

Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують? Фільтри зворотного осмосу - де їх використовують?

"За статистикою, яку вивела всесвітня організація охорони здоров'я, близько 80% хвороб (тільки вдумайтеся!) Викликані водою, а точніше її поганою якістю. {C}{C}І на жаль, це не наші вигадки, така реальність. Тому, на сьогоднішній день жителі нашої краї..."

Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода? Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода?

"Залізо у водопровідній воді - користь чи шкода Напевно, кожен з нас чув, що такий елемент хімічної системи як залізо дуже важливий для організму. Він бере участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну, що важливо для насичення всього органі..."

text_reviews
entry_rating entry_bad entry_good